Pomáhame

s úsmevom

Vznik a začiatok

Športová Nadácia Kotrmelec sa zrodila po úspešnom ukončení 100 km behu na bežeckom páse. Pochopili sme, že chceme pomáhať viac deťom, a preto sme začali zbierať produkty od spoločností, ktoré Tonyho v minulosti podporovali v športovej aktivite. Naše balíčky sme venovali deťom v detských domovoch v Bratislavskom kraji.

Rozširovanie pôsobnosti

Náš záujem o pomoc a podporu sa neobmedzuje len na Bratislavský kraj. Podarilo sa nám získať zoznam všetkých detských domovov (CDR-centrum pre deti a rodinu) na Slovensku, ktorých aktuálny počet je 68 a v nich umiestnených striedavo 4775 detí. Súčasne sa nám podarilo  zabezpečiť a doručiť balíčky deťom do všetkých detských domovov v Bratislavskom, Trnavskom,Trenčianskom a Nitrianskom kraji. Náš cieľ je jasný, budeme pokračovať až kým nedoručíme všetkým deťom v detských domovoch balíčky a nenavštívime a neodtrénujeme všetky detské domovy skupinovým tréningom..

Financie a podujatia

Aby sme mohli pokračovať v našej práci a pomáhať deťom, potrebujeme finančnú podporu. Rozhodli sme sa nespoliehať sa na almužny, ale naopak, zarobiť si na naše aktivity športom. Organizujeme charitatívne štafety a preteky v behu na bežeckom páse,behy do schodov  do ktorých sa zapájajú TOP športovci a mediálne známe osobnosti. Tieto akcie nám pomáhajú získať finančné prostriedky na podporu našich cieľov.V prípade ak by mal niekto záujem podporiť našu aktivitu,budeme veľmi vďační.

Majstrovstvá a ďalšie aktivity

Kotrmelec sa postupne stal autorom a organizátorom viacerých športových podujatí, medzi ktoré patria aj majstrovstvá Slovenska a ďalšie zaujímavé aktivity. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a stále pracujeme na tom, aby sme urobili viac pre deti a rozšírili športové možnosti celej športovej komunite.
Dúfame, že naša snaha a úsilie prináša úsmev na tváre nielen detí.Sme presvedčení, že spolu dokážeme dosiahnuť veľké veci!

Športová nadácia Kotrmelec © 2023. Všetky práva vyhradené.

design by @DorotaDesign